Yeni Medya Konferansı – Eğitim Sunumu

16 Nisan 2013 tarihinde Kadir Has Üniversitesi “Yeni Medya Bölümü” Yeni Medya ve Eğitim konulu bir konferans düzenledi. Konferansın moderatörü İsmail Hakkı Polat hocam ve organizasyon ekibi sağ olsun bana da konuşmacı olarak konferansta yer ayırmışlar. Konuşmacılar genel olarak eğitimin dünden bugüne yolculuğunu, yaratıcı yaklaşımları ve bu yaklaşımların yeni eğitim modelleri ile nasıl entegre olabileceğinden bahsettiler. Son oturumda ise yeni medya okur-yazarlığı eğitimi bir panel ile kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları eşliğinde konuşuldu. Yakında sunumların ve panelin videosu yayınlanacaktır, o zaman sizlerle buradan videoları paylaşabiliyor olacağım.

Salonda yaklaşık 250 kişiye, online yayın aracılığıyla ise yaklaşık 1000 kişiyle sunumumu paylaşma fırsatı buldum. Şimdi katılamayanlar ve blogumu ziyaret edenler için sunumumu sizlerle de paylaşmak istiyorum. Sunumda aklınıza takılan konular için yorum bırakabilir ya da direkt bana ulaşabilirsiniz.

YENİ MEDYA KONFERANSI – SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ

Yeni Medya Konferansı – Eğitim Sunumu” hakkında 4 yorum

  1. Mithat AKTEL

    Merhaba Ercüment Bey;

    İnternet reklamcılığı programı dahilinde online webinar deneyimleri yaşayan biri olarak,mevcutta kullanılabilecek bir uygulama fakat,kullanıcı eğilimlerinin her geçen gün değiştiği düşünülür ise buna ayak uydurulacakmı ? Sanal sınıf yoklamalarındaki kaçaklar daha fazla olabilirmi bu çabuk vazgeçen,eskiten nesile ?

  2. Geri izleme: Öğretim Görevlisinin/Üyesinin Dikkatine! | Ercüment Büyükşener | Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.