Doğrudan Pazarlama Ödülleri Sosyal Medya Kategorisi

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin (DPİD) düzenlediği büyük heyecana sahne olan Doğrudan Pazarlama Ödülleri, 11 Kasım tarihinde Borusan Oto İstinye’de gerçekleştirilen ödül töreni ile sahiplerini buldu. Her yıl olduğu gibi bu yıl da kitlesel iletişim araçları dışındaki mecraları kullanarak hedef kitle ile marka arasında güçlü bir ilişki kuran, bağlılık yaratan ve satın almaya teşvik eden etkileyici çalışmalar ödüllendirildi.

Toprak Sergen’in sunuculuğunu yaptığı, Yuri Ryadchenko’nun müzikleriyle ahenk kattığı törende; 231 proje 5 disiplin altında 16 ayrı kategoride birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödülüne hak kazananlar açıklandı.


Üç ödülün verildiği Sosyal Medya Pazarlama Kampanyası kategorisinde daha önce Digital Age Yılın 10 Dijital Başarı Hikayesi arasına da giren Yeni İletişim Devi kampanyası birinciliğe; Bi’ Büyük Fest kampanyamız ise üçüncülük ödülüne layık görüldü.

Bu iki ödüllü projede de Sosyal Medya Danışmanı ve Proje Direktörü olarak yer almaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Sosyal Medya danışmanlığını yürüttüğüm Zarakol Dijital markası ile 2011’de de iyi projelere imza atmak dileğiyle yazıma burada son veriyorum. 🙂

Ödül alan projelerimizin detaylı hikayelerini aşağıdan okuyabilirsiniz.

YENİ İLETİŞİM DEVİ “GERÇEK MUHABBETİN KİTABI” SOSYAL MEDYA PROJEMİZ

Bİ’ BÜYÜK FEST SOSYAL MEDYA PROJEMİZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.